SasuNaru - Secret .... pro Aku-chan

13. března 2012 v 21:22 | Miko Yunno |  Yaoi

 Můj jeden z prvních pokusů o Yaoi takže mě nekamenujte..:D:D poprosila o ní Aku-chan :)

SasuNaru - Secret
"Mataku" brblá si Naruto cestou. " co po mě ta ženská může chtít" dá si ruce do kapes a pokračuje v nesrozumitelném brblání. Lidé se za ním ohlížejí a občas zakroutí hlavou. Naruto si jen odfrkne, je zvyklí na to že se na něj lidi dívají a šuškají si, aby nebyl když to má už odmalička. Lidé se mu vyhýbají, nemluví s ním, ani když je osloví jen uhnou pohledem a odejdou, bez jediného slova. Proto se cítil tak osamělí, tento pocit znal, ale v poslední době ho snášel hůře než kdy jindy, mohlo by to být tím že poslední dobou nemůže spát? Nebo to bylo všechno způsobeno tím že odešel, jediný člověk v jeho životě, který mu dodával světlo v tomhle tmavém světě, kde kromě něj neměl nikoho? Proč odešel a nechal ho tu, je tak sobecký, odejde ještě mu pomalu ani neřekne že odchází, musel to zjistit od Sakury. Od té doby nespí, snaží se ale nedokáže usnout, chybí mu, jeho světlo zmizelo a on slepě ťápe v temnotě, je jako tělo bez duše, jeho duše odešla spolu s ním. Nebo jeho srdce? Možná oboje, opustili ho, to je až tak špatný že se mu i on začal vyhýbat a raději odešel?

Zakroutil hlavou, nebude se užírat myšlenkami, musí za Tsunade, něco po něm chce.

" Narutoooo" ozval se dívčí hlas, ano není sám, má přece Sakuru a Kakashi senseie, na něm už nezáleží není jediný koho má, má přece ještě je a přesto se stále cítil osamělí. Kráčel cestou k Tsunade se Sakurou i přesto že nešel sám, byl sám, proč, když je tu ona, proč je mu tak smutno.

Konečně došli do její kanceláře, zaťukali a vešli dovnitř. Seděla na křesle,se zájmem se koukala z okna, drobnější černovláska s prasetem v náruči se na ně vřele usmála.

" Konichiwa Sakura-chan, Naruto-kun" šlehla pohledem k osobě sedí na židli, byla k nim zády. Shizune si odkašlala. Tsunade po ní šlehla očkem a pak si povzdechla.

" zrovna to vypadalo tak zajímavě, mohla jsem vidět jestli jí nakonec ojede nebo ne" podrbe se na hlavě a otočí se k nim. Shizune se jen zděšeně podívala na svou paní a odkašlala si.

" Oi Tsunade-baachan, proč si nás sem zavolala" povzdechne si Naruto, Tsunade po něm mrskla lampičku, která ho sejmula.

" Yare Yare Naruto neumíš se chovat?" zasměje se Kakashi,který se najednou zjevil na střeše. Opřený o zeď se spokoje s knížkou v ruce vysedává.

" Kakashi sensei!" vyjekli jednohlasně Sakura s Narutem a doběhli k okno.

" yo" pozdravil se Kakashi, s neochotou zaklapl knížku a zalezl k nim dovnitř. Tsunade si odkašlala.

" no tak když jsme tu teď všichni," kývne hlavou na Shizune která jde ven a zavře za sebou dveře. " takže, všichni jste už asi slyšeli o Akatsuki, jeho členové Itachi a Kisame se objevili blízko skryté mlžné vesnice, všichni víme jedno, kde je Itachi, bude i Sasuke, vaší Misí bude najít Sasukeho a přivést po zpět!" při jeho méně projela Narutem vlna energie, naskočila mu husí kůže, po té době by ho mohl zase vidět? Ta myšlenka ho pohltila, jen ho vidět, ty jeho oči, jeho ústa o kterých pořád sní. Jeho bledé tělo vybízející ho k doteku, ten jeho hlas který h vzrušoval. Sakra, na co to myslím! Na to není čas. Ale přesto jeho myšlenky směřovali k němu, představa že ho ty svalnaté ruce k sobě tisknou a on může zplna nasávat jeho vůni. Sakura do něj drkla aby dával pozor, asi vypadal dost zasněně, Tsunade si ho prohlížela a trochu se pousmála. Dala jim instrukce a oni odešli. Rychle si sbalili věci a vyšli. Cestou si je prohlíželi zvědaví lidé. Pár lidí zavolalo na sakuru ať dává pozor a pak až u brány z vesnice se rozloučili i s Narutem.

Cestou si povídali o všem možném, ale rychle je to přešlo, atmosféra byla těžká, všichni, do jednoho chtěli vidět Sasukeho, chyběl jim, ale asi nejvíce právě Narutovi. Proto šli zbytek cesty v tichosti, občas něco prohodili ale spíš mlčeli. Naruto se opět ztrácel ve svých myšlenkách, ale tato mise vnesla do jeho života naději, kdyby, kdyby našel Sasukeho a vrátili se s ním do Konohy, bylo by to vše jak před tím, teda do jisté míry. U jedné věci chtěl pokročit dál. Ale, co když se nebude chtít vrátit, co když odmítne, zlomilo by mu to srdce, podruhé ztratit oné světlo které měl tak moc rád. Zakroutil hlavou, nemysli na to, nebo tě to bude bolet! Povzdechl si.

Klidným a tichým lesem se ozval povědomí zvuk. Rozléhal se lesem až k nim. Zvuk rolniček. Všichni zpozorněli. Kvůli rozléhání nebylo k rozpoznání odkud zvuk jde.

" rozdělíme se, pokud je někdo najde nějak upozorní ostatní, nikdo s nimi nebude bojovat sám!" přikývli, každý odskočil jiným směrem. Naruto se držel při zemi, takhle je najde rychleji, Akatsuki hlavně teda Itachi s Kimem neskáčou po stromech. Vyhýbal se stromům, v dálce zpozoroval osobu. Zpomalil a kousek od ní se zastavil a schoval se za keř.

" vím že si tu Naruto ozval se hlas, Narutovi přejela husí kůže po těle, ten hlas znal víc než cokoliv jiného. Pomalu vylezl zpoza keře, pořád konsternovaný tím hlasem který v něm vzbuzoval víc než jednu emoci.

"Sa-Su-Ke!" hlesl a upřeně se na něj podíval, Zatím byl k němu zády ale byl to on, už podle znaku Uchiha klanu na jeho zádech. Otočil se a tím Narutovi vyrazil dech. Byl dokonalejší než si kdy představoval, taky je to už řádka let co ho viděl naposled a od té doby se hodně změnil. Jeho bledá pokožka byla odhalena, bílí plášť co měl na sobě ho jen trochu zahalil, kolem pasu měl něco jako pásek za ním měl pak katanu, černé kalhoty a fialový přehoz který měl uvázaný kolem pasu a sahal mu ke kolenům. Vlasy měl stejné jak si pamatoval i když možná o něco delší, jeho černé oči se mu zavrtávali do těla, chtěl ho tak obejmout ale nemohl.

" co tu děláš" řekl lhostejně Sasuke a zadívalo se na něj, sjel očima odshora dolů a očima se zastavil u těch Narutovích.

" jdu tě přivést zpět" řekl pevně, až ho to překvapilo, jeho hlas nebyl rozklepaný jak si myslel. Sasuke se pousmál.

" myslíš si že půjdu?" rozešel se směrem k Narutovi.

" když nepůjdeš dobrovolně, klidně tě zpět dotáhnu!"

Vážně? Dotáhneš? I když sám skoro stojíš?" byl už u něj, ruku mu položil na ramenu a usmál se. Naruto cítil jak pomalu rudne. Ale přesto zakroutil hlavou.

"dovedu tě zpět" sakra, teď jeho hlas zněl opravdu tak rozklepaně. Sasuke se usmál, položil mu ruku na hlavu a poplácal jej.

" to si nemyslím" stáhnul mu čelenku přes oči a prudce ho políbil. Zajel svým jazykem hluboko do Narutovích úst, roztouženě si prozkoumávali ústa. Jejich jazyky spolu šermovali Sasuke Naruta několikrát vzrušeně kousl do rtu. Naruto nemohl uvěřit co se to děje, tolik po tomhle toužil a teď už to není jen součástí jeho mokrých snů ale teď je to realita. Sasuke ho vysvlékl z oblečení, tedy jen z vrchní části, opřel ho o nejbližší strom. Ruce mu chytl za hlavu a jazykem sjel k jeho bradavce, začal jí sát a dokola objíždět jazykem, párkrát jí i kousl, Naruto se snažil nesténat ale přece jen mu většina stenů utekla. Sasuke se přestal věnovat bradavce a začal sjíždět dolů, užíval si Narutovo steny a to jak se jeho pokožka vždy zachvěla když se jí dotkl. Před tím než mu stáhnul kalhoty vyžádal si na Narutovi další polibek, potom se opět vrátil dolů. Jazykem mu přejížděl po stehně, několikrát ho políbil a pak se vydal o něco výše. Vzal jeho úd do ruky, lehce jej pošimral, už jen při tomto doteku se Naruto neudržel a slastně zavzdychal. To Sasukeho vyprovokovalo k tomu aby pokračoval, přejel po něm jazykem a políbil špičku, nechával ho čekat, ale po chvíli to sám nevydržel a vzal jeho úd do úst celý. Pustil Narutovi ruce a začal se volnou rukou věnovat bradavce kterou před tím zanedbal, druhou rukou si Naruta přidržoval aby nespadl. Naruto se ho chtěl tak moct dotknout, ale nebyl si jist jestli může, ale když může Sasuke, může i on. Zajel mu rukou do vlasů a zaklonil hlavu. Sasuke vyndal jeho vzrušení z úst a znova si vyžádal polibek, přitiskl si jeho ruce na hruď.

" dotkni se mě Naruto" zavzdychla a kousnul ho do krku. Otočil si ho k sobě zády.kousl ho do ramene, jazykem mu přejel po zádech až k jeho otvoru, nejdříve tam zajel jazykem, Naruto zasténal a chytl se jedné z větví. Sasuke se usmál tak moc ho to vzrušovalo,ale nesměl to uspěchat. Naslinil si prsty a začal si ho připravovat, nejdříve jedním ale potom dvěma i třemi prsty, roztahoval je aby si byl jistý že je připravený. Políbil ho a potom už do něj začal pomalu vnikat, jeho přírazy byli zprvu jemné a pomalé ale postupem narůstajícího vzrušení přidával a rychlosti, Narutovo slastné steny do rytmu jeho přírazů burcovalo Sasukeho aby pokračoval. Sasuke se začal starat o Narutovo vzrušení, chtěl aby vyvrcholili současně, což se i stalo, Naruto silně zasténal a Sasuke se mu musel zakousnou do ramene aby zastavil příval vzdechů. Pomalu se zněj vysunul, políbil ho.

" miluju tě" zašeptal mu do ouška a jemně ho do něj kousl. Vytáhl mu zpět čelenku aby mohl vidět jeho rudou tvář. Naruto , nebyl schopný slova, jen se nechal unášet Sasukem, který si ho otočil a pevně objal. " ale nemůžu se s tebou vrátit, ne teď" políbil ho na krk, Narutovo se do očí nahrnuli slzy, které bohužel nezastavil. Sasuke mu je ladně setřel.

" bude to naše tajemství" usmál se a do ucha mu zašeptal " budu tu na tebe čekat každá týden touhle dobou" kousl ho do krku a naposled políbil " nezapomeň přijít" usmál se a zmizel. Naruto se pousmál, jeho světlo bylo navráceno a i když odešel věděl, že ho neztratil.Když se vrátili s tím že Sasukeho nenašli Tsunade se jen pousmála.

" Naruto ale dostal zabrat co?!" zakřenila se, nikdo kromě Naruta to nechápal, okamžitě zrudnul a uhnul pohledem.

"nevím o čem mluvíš a navíc.. je to tajemství" usmál se a odešel pryč. Teď mu bylo jedno jak se na něj lidé dívají, bylo mu jedno že ho pomlouvají, vyhýbají se mu a nemluví s ním. Věděl že je jedna osoba která na něj čeká a on se jen těšil na tu chvíli kdy ho uvidí jak se na něj směje.The end…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 matket matket | 30. dubna 2015 v 12:52 | Reagovat

Moc krásné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama