Neji x Gaara pro Aku-chan~

24. března 2012 v 22:31 | Miko Yunno |  Yaoi
Warning: YAOI (boy x boy) kdo nerad nečíst!

Řekla si o ní Aku-chan a můj druhý pokus o Yaoi..:P
Neji se vyvaloval na střeše, když se rozhlédl kolem sebe, viděl nelogicky uspořádané domy jeho klanu. Les jako by měl před jeho klanem určitý respekt a tak jeho stromy nezasahovali dál jak před ohraničení domů. Bylo teplo, někdo by řekl že až nechutné, nechápal jak někdo v takovém teplu dokáže trénovat, on by se nejraději válel na slunci. Sluneční paprsky ho šimraly na tváři a on se lehce zasnil.

" OI NEEEJIIII~" ozvalo se ze zdola, neochotně zvedl hlavu aby si mohl prohlídnout postavu na něj volající, byla to dívka, hnědovláska s dvěma drdolama, každýma na jiné straně hlavy. Oblečená byla v celkem tradičním čínském oblečení, když si všimla pohledu hnědovlasého lenocha oslnivě se usmála.

" hm? Co je Tenten" řekl lhostejně a znovu si lehnul na vyhřátou střechu.

" v Konoze je festival, nebo jsi zapomněl" přistál vedle něj chlapec oblečený v zelené, těsné kombinéze. Lee si podepřel hlavu a znuděně se na Nejiho podíval. Ten si jen odfrkl.

" festival? A co s ním" zakroutil hlavou a přesunul se do sedu, mezitím k nim vyskočila i Tenten aby jí náhodou něco neuteklo.

" říkal jsi že na něj pudeme!"

" jsem snad vaše matka? Běžte beze mě jestli tam tak moc chcete jít!"

" Demmo, budou tam všichni, prý se dostaví i Kazekage" Neji zbystřel.

" a?" dělal že ho to nezajímá ale popravdě zjištění že Kazekage, ne, Gaara bude na tomto festivalu ho jaksi nutilo přece jen na tento festival jít.

" Moo Neji, máme i lístky na divadelní představení a prý tam bude krásný ohňostroj!"

" ten můžu sledovat i od sud" odpálkoval je Neji a přesunul se na bok k nim zády.

" víš že festivaly jsou pro Joniny povinností?!" zatvářila se Tenten naprosto vážně. Neji se překvapeně otočil.

"uso!" vyjekl, Tenten zakroutila hlavou, Neji se plácl do čela a neochotně se zvedl. Lee vrhnul významný pohled na Tenten ale ta se jen usmála a mrkla. Takže se nakonec všichni vydali na festival. Vše hýřilo barvami, hrála muzika a vesničané oděni v tradičních kimonech vesele procházeli mezi pestrými stánky. Všude bylo cítit jídlo a teplo už tak rozpáleného dne bylo podpořeno teplem z kuchyní . Neji se znuděně rozhlížel kolem sebe, nevěřil že nakonec musel jít, neměl rád tolik lidí pohromadě, tolik hluku, tolik postav. Měl rád svůj klid a ticho. Cítil jak se do něj propalují oči kolem jdoucích a to ho znervózňovalo, má vůbec kalhoty? Má, oddechl jsi když sklouzl pohledem dolů a ujistil se že si je nezapomněl na záchodě. Když už tu byl tak se aspoň snažil najít známé tváře, pár jich zahlédl, ale ne zrovna tu kterou chtěl. Tolik lidí kteří ho zdravili s úsměvem, on jim vždy na odpověď přikývl maximálně pokynul rukou, někteří ho zdravili jen protože věděli že je z Hyuuga klanu ale jen málo proto že to byl zrovna on.

" ale neji to je neobvyklé vidět tě na nějaké slavnosti" ozval se hlas za ním a Neji strnul v kroku, pomalu se otočil, stál tam, člověk kterého chtěl vidět ze všech nejvíc. Stál tam a s úsměvem se na něj koukal. Neji se nezmohl slova, jenom na něj zůstal zírat, pohni, pohni tou pusou! Hayaku Neji co si o tobě pomyslí když budeš jenom zírat a nic neřekneš! Vynadal si a trochu sehnul hlavu aby dal najevu úctu.

" to není pravda Kazekage-sama" zahleděl se do jeho očí, Gaara se zarazil, proč je tak formální? Blesklo mu hlavou, přišlo mu to zvláštní, jazyk se mu pletl a tak jenom kývl. Neji znovu sehnul hlavu.

" pokud mě omluvíte" kývl hlavou a dal se na odchod. Gaara byl dost překvapený, takové chování od něj nečekal, nevěděl proč ale cítil se hrozně smutně, sklíčeně, netušil co to do Nejiho vjelo ale z nějakého důvodu mu to ublížilo. Pohledem zůstal na vzdalujícím se hnědovláskou, jeho dlouhé vlasy kynklající se do rytmu jeho nohou, jako by mu mávaly na rozloučenou, nevěděl co ho to popadlo ale rychle se vydal za Nejim.

Neji se plácl do čela, proč se tak choval! Nebyl to zrovna on koho chtěl tak moc vidět? Tak proč neřekl něco milého, zůstal chladný a odtažitý. Ale Gaarovi je to určitě jedno. Ale nemohl si pomoct a prudce se otočil ve stejný moment Gaara byl přímo u něj aby ho zastavil. Zaraženě se na sebe koukali. Neji chtěl něco říct, ale než to stihl objevil se za Gaarou Kankura.

! Gaara musíme jít na zahájení!" popadl Gaaru za rameno a kývl na něj. Gaara střídavě mrkal mezi Nejim a Kankurem, nakonec přikývl, ale ještě než odešel naklonil se k Nejimu.

" počkám na tebe na kopci u svatině, přijď před ohňostrojem" zašeptal mu a Neji s chladným obličejem přikývl.

Nemohl z něj spustit oči, viděl jak se pod jeho pláštěm vlní to tělo a nevědomky si olízl rty. Lee zrovna balil Sakuru na "sexy" pózy a Tenten se vrhla na soutěž v házení šipek o ceny, což samozřejmě nemohla prohrát. Neji usoudil že je čas se vypařit. Nehodlal tu zůstat a tak se líným krokem vydal zpět do sídla klanu. Ale když se ohlídl a viděl opět festival, na chvíli se zarazil.

" všichni mě poslouchejte! Ohňostroj začne za 30 minut!" byl ze zdola slyšet hlas Tsunade. Neji vykulil oči, ano už byla tma, zmateně se kolem sebe rozhlédl, na obloze byli už hvězdy a měsíc osvětloval krajinu pod sebou. Neji zavřel oči, má jít, nebo ne. Taková možnost být s ním o samotě, navíc to vypadalo že mu chce Gaara něco říct. Nadechl se a nejistými kroky se vydal k místu setkání. Když tam došel tak se Gaara opíral o zeď malé červené budovy, jen co zaregistroval Nejiho přítomnost, šťastně se usmál. Neji k němu přišel blíže a stoupl s před něj, Gaara musel zaklonit hlavu aby se mu mohl podívat do očí.

" myslím e nebudem chodit kolem horké kaše, Gaara řekni mi co mi chceš říct" pozvedl obočí a jeho chladná maska se vůbec nezměnila, ale on si jí musel udržet, kdyby mu zmizela, Gaara by mohl poznat tu touhu v jeho očích. Jenom to že jsou sami, Nejiho naplňoval pocit nevýslovné radosti. Gaara se mu zadíval do očí.

" N-Neji….c-chci a-abys mě učinil svým!" řekl na oko vážně ale díky jeho rudé tváři to znělo spíš jako prosba. Neji překvapeně vykulil oči, chvíli bylo ticho, Neji si srovnával myšlenky a Gaara se pořád uklidňoval.

"v-ví co.. z-zapomeň na to!" vyjekl Gaara když už se ticho nedalo vydržet, zvedl se a dal se na odchod. Neji ho ale chytl za ruku a odtáhl dovnitř domu, zavřel dveře, takže byla v domě naprostá tma. Gaara nevěděl co si myslet a tak si rukama zakryl tvář, třeba ho bude chtít zmlátit za to co řekl. Neji ale jeho ruce svými pažemi odstranil

"tvé přání je mi rozkazem" svůdně se usmál a přitiskl svoje rty na ty jeho. Nejdříve byl polibek opatrný, vlastně nejdříve ochutnávaly rty toho druhého, po tom zapojili jazyky, ty spolu rozehráli symfonii vášně a potlačované touhy. Dravě si okusovali rty, Neji mezi polibky začal Gaaru svlékat, ale ani on nezůstal pozadu a začal Nejimu rozepínat knoflíčky. Neji sjel jazykem k po jeho šíji a párkrát ho kousl, Gaara slastně zasténal a chytl Nejiho za ramena, ten si svým jazykem razil cestu po jeho těle, zastavil se u jeho bradavky, obkroužil jí jazykem a jemně skousl zoubky, potom jí už vášnivě sál. Rukama sjel po Gaarově břiše a nezbránil se slastnému zavrčení. Jak dlouho chtěl cítit toto tělo a teď je to skutečnost, přejel mu hravými prsty po rozkroku a slastně se usmál když Gaara zasténal jeho jméno. Svlékl mu kalhoty aby tak vzrušené mužství uvolnil a mohl ho vydat na pospas svým dychtivým rukám. Nejdřív přejížděl prsty po celé délce a pak toužíc Gaaru vzdychat si jemně hrál se špičkou. Vyžádal si další příval roztoužených polibků a pak sjel jazykem až k údu, jazykem přejel po celé délce a políbil špičku, Gaarovi prsty propletli Nejiho vlasy, neubránil se stenům když vzal jeho úd do úst celí. Po tom co mu Gaara vyvrcholil do úst se od něj odtáhl, Gaara se složil na zem ze zhluboka dýchal, Nejimu to ovšem nestačilo, chtěl víc! Svlékl si kalhoty a otočil si Gaaru k sobě zády. Gaara se hlavou opřel o zeď a snažil se tlumit steny. Neji zatím jazykem přejížděl po jeho zádech, jeho svalnaté tělo se přilepilo na to jeho, když Gaarovi do ouška zašeptal.

"are you ready?" Gaara se zmohl jenom na kývnutí, Neji ho kousl do ušního lalůčku zatím co mu do jeho otvoru strčil dva prsty, roztahoval je a dělal kolečka, přidal třetí prsty, jazykem opět přejel po jeho zádech a i přes jeho otvor. Chytil si ho za boky a pomalu do něj vnikl, začal se pomalu pohybovat, do jeho rytmu se ozývali Gaarovo slastné steny, které byli přerývané s výkřiky jeho jména. Rukou sjel na jeho úd a začal s ním třít, chtěl aby byli společně. Oba vyvrcholili naráz. Neji se vysunul a spokojeně se usadil vedle Gaari. Zhluboka dýchal, nemohl uvěřit že se to opravdu stalo, z věnčí se ozývali rány způsobené ohňostrojem. Pohledem sjel na Gaaru, usmál se a vzal si ho do náruče, přehodil přes ně deku, políbil ho a usnul na jeho hrudi za melodie tlukotu jeho srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama